Infolinia: (41) 345 21 34

  Tkaniny meblowe - jak dobrać kolor?

  Tkaniny meblowe

  Dom czy mieszkanie to miejsca, w których musimy czuć się dobrze każdego dnia. To punkty na mapie naszej codzienności, w których powinniśmy móc odnaleźć spokój i możliwość zrelaksowania się oraz wypoczęcia po dniu wypełnionym obowiązkami. A nic tak nie koi jak wnętrze, którego kolorystyka współgra z naszymi emocjami, charakterem oraz stylem życia.

  Nie jest tajemnicą fakt, iż kolory mają duży wpływ na nasze samopoczucie oraz ogólny nastrój. Mogą sprzyjać agresji bądź przynosić ukojenie, wyciszać i uspokajać. Mogą wywoływać na naszej twarzy uśmiech, otulać przyjaznym ciepłem, bądź sprawiać, że staje się nam zimno. Tę grę barw warto wykorzystać w swoim mieszkaniu, decydując się na odpowiednie farby do malowania ścian a także dobrane kolorystycznie tkaniny meblowe.

  Czytaj więcej: Tkaniny meblowe - jak dobrać kolor?

  Tkaniny łatwo zmywalne

  Tkaniny łatwo zmywalne

  Meble w naszym domu powinny być zarówno wygodne tak, aby można było wypoczywać na nich po trudach dnia, jak również łatwe do utrzymywania w czystości, aby stale ozdabiały nasze wnętrza. Pytanie pozostaje jedno: jak pogodzić przyjemne z pożytecznym?

  Sofy czy fotele to domowe sprzęty, które są chętnie przez nas wykorzystywane w ciągu dnia. W końcu nic nie zastąpi miłego wieczoru z ulubioną książką czy programem telewizyjnym, przeżytego w objęciach wygodnego, miękkiego siedziska. A do tego, obowiązkowo – gorąca herbata, kubek kakao, smaczna przekąska... I wszystko mogłoby być idealnie, gdyby nie fakt, że meble lubią też się brudzić, a ich czyszczenie czasem bywa kłopotliwe.

  Czytaj więcej: Tkaniny łatwo zmywalne

  Tkaniny w kwiaty - elegancja zawsze w modzie

  Niestety nie każdy z nas jest szczęśliwym posiadaczem własnego ogródka. Wszyscy ci, którym marzy się zielona przestrzeń, a nie mogą sobie na nią pozwolić, można zaproponować inne rozwiązanie – motywy kwiatowe we własnym mieszkaniu.

  Choć moda lubi zmieniać się w sposób dynamiczny, istnieje jednak pewna przestrzeń, której nic nie jest w stanie zastąpić. Doskonale widać to w pracach projektantów, zajmujących się wystrojem wnętrz. Każdego roku proponują oni tkaniny w kwiaty – ten wzór, oczywiście wykorzystywany z umiarem, zawsze znajdzie dla siebie miejsce w naszych domach.

  Czytaj więcej: Tkaniny w kwiaty - elegancja zawsze w modzie

  Tkaniny na metry - tniemy co 10 cm

  Tkaniny na metry

  Rynek tkanin charakteryzuje się dużą różnorodnością. Wśród materiałów możemy wyróżnić: meblowe, podbiciowe, samochodowe czy techniczne, dzięki czemu możemy wybrać dokładnie ten, który w danej chwili jest nam najbardziej potrzebny. W końcu są one używane nie tylko po to, aby upiększyć meble stojące w naszym salonie, ale również w innych przestrzeniach naszego życia, a ich właściwy dobór jest niezwykle ważny, abyśmy mogli uzyskać zamierzone na początku efekty.

   

  Wybierz materiał

  Pierwszym krokiem jest właściwy dobór tkaniny, zgodny z jego podstawowym

  Czytaj więcej: Tkaniny na metry - tniemy co 10 cm

  Tkaniny samochodowe. Jaki materiał na tapicerkę samochodową?

  Tkaniny samochodowe

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie przemieszczanie się z miejsca na miejsce bez użycia samochodu. To najwygodniejszy środek lokomocji, pozwalający dotrzeć do celu szybko oraz w komfortowych warunkach. Trzeba jednak pamiętać, że, prócz koniecznych przeglądów dokonywanych w stacjach kontroli pojazdów, musimy również dbać o wnętrze naszego samochodu. W końcu każdemu zależy na tym, by służył on przez wiele lat.

  Tkaniny samochodowe różnią się fakturą oraz wytrzymałością. Inne materiały wykorzystujemy do wykonywania np. podsufitek, natomiast inne dobrze sprawdzą się podczas obijania foteli. Przed dokonaniem wyboru trzeba zastanowić się, jaka tapicerka samochodowa będzie idealna w naszym pojeździe, biorąc pod uwagę dodatkowe czynniki, np. narażenie na zabrudzenia (szczególnie ważne, gdy posiadamy małe dzieci, które podczas podróży potrafią naprawdę nabałaganić!).

  Czytaj więcej: Tkaniny samochodowe. Jaki materiał na tapicerkę samochodową?

  Kontakt

  Infolinia: (41) 345 21 34, (41) 368 39 51

  Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
  Sobota: 8:00 - 13:00
  Top